Fundacja Kobieca eFKa zaprasza na cykl mini-warsztatów z artystkami, kuratorkami i aktywistkami. Osoby uczestniczące w tych warsztatach zapoznają się z językiem współczesnej sztuki, zwiększą swoją wrażliwość na różne formy niewidoczności oraz wykluczenia, a także nauczą się identyfikować sytuacje nierównowagi i marginalizacji, by móc im przeciwdziałać.
Mini-warsztaty rozpoczynają się w czwartki o godz. 19:
3. marca – Katarzyna Flak, czyli mowa zjawisk niepozornych
10. marca – Liliana Zeic, czyli twarzą w twarz ze stresem mniejszościowym
17. marca – Anna Krenz, czyli solidarność ponad granicami (Dziewuchy Berlin)
24. marca – Joanna Wojtal-Kalinowska, czyli czas przyrody i światła
31. marca – Aśka Warchał-Beneschi i Patrycja Chlebus-Grudzień, czyli o instytucjach publicznych jako miejscach spotkania dla wszystkich
7. kwietnia – Lena Bielska, czyli jak działać bez wypalenia.
***
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: efka@efka.org.pl Udział jest nieodpłatny, lecz ilość miejsc jest ograniczona do 15 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Limit nie dotyczy seniorek oraz osób z doświadczeniem migracji międzykulturowej. Osobom pomyślnie zgłoszonym prześlemy link do spotkania na Zoomie.
Osoby, które wezmą aktywny udział w minimum czterech z sześciu warsztatów cyklu, otrzymają certyfikat, potwierdzający ich uczestnictwo w programie. Zapraszamy!
***
Cykl mini-warsztatów online odbywa się w ramach projektu “Common Language of Art”, który Fundacja Kobieca eFKa realizuje we współpracy z organizacją “Begine, Treffpunkt und Kultur fuer Frauen” z Berlina. Projekt jest dofinansowany z Programu EU Erasmus Plus.
Grafika: eFKa